Informace

Dětský dopravní den v neděli 6. 5.

Druhou  akcí v rámci poháru Znojemský VZP CUP 2018  se uskuteční na dětském dopravním hřišti na konci ulice Marie Kudeříkové...Přilehlé plochy budou využity pro prezentaci Městské Policie Znojmo, Zdravotnické záchranné služby JMK stanice Znojmo, Hasičského záchranného sboru a Policie ČR.   Na děti čeká několik soutěží a atrakcí mezi, které  patří šlapací káry pro větší děti a trojkolky, odrážela a koloběžky pro menší děti. Dětem doporučujeme přijet na jízdním kole a členové pořádajícího spolku Cyklo Klubu Kučera Znojmo uskuteční technickou prohlídku jízdních kol a cyklistických přileb. Rodiče tímto získají bezpečnostní certifikát, který je bude informovat o technickém stavu kol jejich potomků a o případných nutných opravách. Prohlídka se uskuteční u modrého stanu a následně děti využijí kolo na jízdu v areálu hřiště. Pro děti, které budou mít kolo v bezvadném technickém stavu jsou připraveny drobné odměny od partnerů akce BESIP a Všeobecné zdravotní pojišťovny jako hlavního partnera celého poháru. Nejen děti přihlášené do seriálu akcí VZP CUP 2018 čeká test znalostí dopravních značek a dalších předpisů potřebných pro bezpečný pohyb na kole. Teoretické znalosti prověří a nejlepší účastníky odmění příslušníci Městské Policie Znojmo. Praktické dovednosti v poskytování první pomoci si mohou děti vyzkoušet na stanovišti první pomoci po dohledem žáku Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické Znojmo. Ukázka technického vybavení jednotlivých složek Integrovaného záchranného systému IZS nadchne především kluky a tatínky.  Těšíme se na vás v neděli 6. 5. od 9.00 hodin na dětském dopravním hřišti.  Předpokládaný konec akce v 12.00 hodin. Další v pořadí 3. akce Znojemského VZP CUP 2018 bude závod horských kol v Městském lesíku ve středu 16.5. start prvních kategorií v 16.00 hodin.

Podrobnější informace o celém poháru Znojemský VZP CUP 2018 najdete ZDE


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 27. 04. 2018 | 308 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server